O firmie Cennik Promocje Praca Partnerzy Sponsoring Kontakt  
Skaner kolor A0
Plotowanie A0
Ksero A0
Druk wielkoformatowy
Ksero
Druk Cyfrowy
Skanowanie
Druk Offsetowy
Usługi Poligraficzne
Oprawa dokumentów
Prace wykończeniowe
Sitodruk
Pieczątki
Folia Reklamowa
Grafika reklamowa
Gadżety Promocyjne
Reklama w Internecie
Usługi Fotograficzne
druk atramentowy foto
Druk na płytkach cd
Risograph


Drukarnia Ole Bright w Krakowie

Jesteśmy krakowską drukarnią świadczącą od 2006 roku usługi poligraficzne: druk cyfrowy, druk offsetowy, archiwziację cyfrową, usługi skanowania do formatu A0 oraz druku wielkoformatowego i plotowania rysuknów technicznych. Nasza drukarnia posiada ugruntowaną renomę, z powodzeniem realizujac usługi poligraficzne, reprograficzne (kserograficzne), archwiziacyjne, reklamowe i internetowe dla krakowskich przedsiębiorstw i konsumentów. Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści w zakresie poligrafii, archiwizacji i reprografii, posiadający wieloletnie doświadczenie  i specjalistyczną wiedzę. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i  klientów indywidualnych. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi pracowników, wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu oraz stałej współpracy z innymi drukarniami, introligatorniami i grafikami zapewniamy szybką, kompleksową i satysfakcjonującą obsługę w zakresie: małej i dużej poligrafii, usług kserograficznych w tym ksero wielkoformatowego, druku cyfrowego i cyfrowego druku wielkoformatowego, projektów graficznych, archiwziacji cyfrowej. Gwarantujemy odpowiedni dobór technologii (zależny od specyfiki zlecenia), najwyższą jakość i możliwie najniższe ceny - jedne z najniższych w Krakowie.


Nasz park maszynowy pozwala na wysokiej jakości druk kolorowy i
czarno-biały, w technologii laserowej i atramentowej oraz na wykorzystanie farb drukarskich RISO. Oferujemy ponadto tanie i profesjonalne rozwiązania offsetowe pozwalajace na tani druk ulotek, plakatów, książek, wizytówek, kalendarzy i kalendarzyków listkowych, folderów i katalogów a także specjalistycznych produktów poligraficznych. Nasze maszyny wielkoformatowe przeznaczone są zarówno dla potrzeb grafiki inżynierskiej CAD/GIS,  jak i poligrafii reklamowej.

Partner internetowy Olebright - Idea4net zatrudnia ponadto doświadczonych informatyków i grafików, którzy zagwarantują Państwu optymalne rozwiązania internetowe, zaprojektują strony, sklepy oraz inne aplikacje, zapewnią także skuteczne pozycjonowanie.

O wysokiej jakości proponowanych przez Drukarnię Olebright usług, świadczy gwałtownie rosnące grono naszych zleceniodawców: przedsiębiorstw, urzędów, komitetów wyborczych, organizacji rządowych i europejskich, kościołów i innych instytucji, a także licznych klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy!


Drukarnia Kraków